نتایج جستجو برای عبارت :

اامی نیست به اطلاع رسانی بیان در باره این پست محل بدهید:)

اینجا داره برف می باره؛ از اون برف های رویایی و انیمیشنی :)انگار کن فرشته ها اون بالا داشتن با بالشتا بازی می کردن و رو سر و تن همدیگه می کوبوندن و حالا ترکیده و داره رو سرمون پَـــر می باره ^_^
پــَر...پـــَــــر... پــَــــــــــــــــــر می باره... :)
+ محض تصور دونه های خیلی درشت برف.
امام صادق ع  فرمود هر که در باره بگوید انچه دو چشمش دیده ودو گوشش شنیده پس او از کسانی استکه خدای عزوجل در باره انها فرموده همانا انانکه دوست دارندفراوان یا فاش شود فحشا در باره انان که ایمان اورده اندایشانرا است  عذابی وردناک سوره نور ایه 18  شرح مجلسی ره گوید مقصود اینستکه مورد ایه تنهابهتان نیست بلکه شامل حقی هم که دبده و شنبده است مبشود  داودبن سرحان گوید از حضرت صادق ع ار غیبت پرسیدم که چیست  فرموداینستکه در باره برادرت در دین او بگو یی
دریا به دریااین کوه به آن کوهخونه به خونهلونه به لونهاین سو به آن سواین کو به آن کوبارون می بارهچک چک و چک چک از قلب ابرابه دامن خاکقطره به قطرهشُره به شُرهمی ریزه پایینرو تنِ زمینبارون می بارهچک چک و چک چک دونه به دونهرو بامِ خونهمی زنه باروناز تو آسمونصحرا به صحرابه امر خدابارون می بارهچک چک و چک چک.
 سعید فلاحی (زانا کوردستانی)
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس مختصرة فی مقدمة كتاب شرح فصوص الحكم
1440 هـ

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
التعریف بالكتاب و مقدمته

2
فصوص الحكم 2

3
فصوص الحكم 3

4
فصوص الحكم 4

5
فصوص الحكم 5

6
فصوص الحكم 6

7
فصوص الحكم 7 تعریف العرفان النظری و الفرق بینه و بین العرفان العملی

8
فصوص الحكم 8 مراجعة أحكام الوجود السلبیة و الثبوتیة ج1

9

10
فصوص الحكم 9 الفصل الثانی فی اسمائه و صفاته سبحانه 

11
تتمة الفصل الثانی 

12
الفصل الثالث فی الأعیان الثابتة و التنبیه على الم
علی اسباط گوید امام جواد ع بطرف من میامد ومن بسر وپای انحضرت مینگریستم تا اندامش را برای رفقای خود در مصر وصف کنم من در این فکر بودم که انحضرت بنشت و فرمود ای علی همانا خدا در باره امامت حجت اورد چنانکه در باره  امامت حجت اورده چنانکه در باره نبوت حجت اورده وفرموده در کودکی باو حکمت داوری دادیم 13 سوره 19 باز فرمود چون بنیرومندی رسید چهل ساله شد پس رواست که در کودکی بامام  حکمت داوری داده شود چنانکه رواست در سن چهل سالگی باو عطا شود بحدیث 992 رجو

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
چند باره شنیده بودم و هر بار خیالم پر کشیده بود
چندین باره شنیده بودم و باز خندان تر و سبکتر دل را مى گرداند 
از متنش که کنار رفتى
دوباره شنیدمش
اگر چه زیبا بود و خوش آهنگ،
دیگر مرا نگرداند
با تو دلنواز بود
بى تو تنها شاید گوش را نواخت 
جان از تنش جدا شده بود
بر پیکر بى جانش آسمان بارید و زمین سوخت
مى سپارمش به نسیم

نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
تحقیق در باره اول اربعین حضرت سید الشهداء

یکی از جامع ترین پژوهش ها در مورد بازگشت اهل بیت به کربلا در اربعین، توسط مرحوم شهید قاضی طباطبائی انجام شده است.ایشان برای اثبات تاریخی بازگشت اهل بیت به کربلا در اولین اربعین، در صدد پاسخ به اشکالات مطرح شده  توسط محدث نوری در کتاب «لؤلؤ  و مرجان» برآمده است.این کتاب با عنوان «تحقیق در باره اول اربعین حضرت سید الشهداء» منتشر شده و در دسترس است.
تفاوت بین آکوردهای باره و باز چیست؟
هنگام
تمرین این دو اصطلاح را زیاد خواهید شنید. آکورد‌های باره با استفاده از
انگشت سبابه برای مرتعش کردن هر ۶ تار هنگام نواختن. آکوردهای مختلف با
استفاده از شکل الگوهای مختلف سه انگشت دیگر در هنگام پایین نگه داشتن ۶
تار دیگر ایجاد می‌شوند.
چون که آکورد باره با هر کلیدی قابل اجراست،
شما می‌توانید کلیدهارا به سرعت و به سادگی با بالا و پایین کردن دست خود
روی  دسته تغییر دهید. نوازندگان تازه کار ممکن است ن
سندرم گیلن باره چیست؟
سندرم گیلن باره (Guillain-Barré syndrome)‏ اختلال نادری است که در اثر حمله سیستم ایمنی بدن به اعصاب محیطی ایجاد می شود.
 به دنبال این حمله، احساس ضعف در ماهیچه ها، بی حسی، گزگز و گاهی اوقات فلجی دیده می شود.

ادامه مطلب
تحقیق در باره امام حسین (ع) کسی که مصباح الهدی بود ه  و هست به معنی
چراغ نجات . این تحقیق زندگی امام حسین (ع)و حوادثی که بر ان حضرت اتفاق افتاده است را در جریان تاریخی روایت می کند. مطالعه این تحقیق را به دانش پژوهان پیشنهاد میکنم .  
                                    سفارش فایل
ابو حمزه گوید  شنیدم امام باقر ع میفرمود همانا علی ع دریست که خدا انرا بروی بندگانش گشوده هرکه از ان در وارد شود مومن است و هرکه از ان خارج شود کافر است وهر کس  نه داخل شود و نه خارج شود بیطرف باشد با انحضرت را نشناید در زمره کسانی است که خدای تبارک و تعلی در باره ایشان فرموده است من د.ر باره انها بخواست خود رفتار کنم یا ببهشت وبابدوزخشان برم
ابواصباح کنانی گوید خدمت امام صادق ع بودم بر انحضرت وارد شد و عرض کرد یا ابا عبدالله من از فرزندانمو ناسپاسیشان و از برادرانم و جفا کاریشان نزد شما  شکایت اورده ام با این ساالخوردگی من حضرت صادق ع فرمود ای پیر مرد همانا برای حق دولتی است   برای باطل هم دولتی است وهرکدامیک از ایندو در دولت رفیقش خوار است و همانا کمترین مصیبتی که در دولت باطل بمومن رسدازار کشیدن از فرزندان و جفا کاری برادران اواست و هیچ مومنی نباشد که در دولت باطل اسایشی ببین
چند نکته عجیب در باره زنبور عسل

چند نکته عجیب در باره زنبور عسل
۱-  زنبور عسل با سرعت بیست و پنج  کیلومتر پرواز می  کند
۲- قبیله زنبورهای عسل حدود ۲۰ تا ۶۰ هزار زنبوردارد.
۳- یک زنبور عسل ذر همه عمرش فقط به اندازه یک دهم قاشق چایخوری عسل طبیعی تولید می کند.
مطلب کامل را در سایت دیجی عسل بخوانید
شگفتی های زنبور عسل
امام باقر ع درباره قول خدای عزوجل و بمردم سخن نیکو گویبد فرمود بهتربن سخنیکه دوست دارید مردم در باره شما گویند درباره مردم بگویید. امام. صادق ع در باره قول خدای عزوجل  وخدا مرا مبارک ساخت هر گجا باشم فرمود یعنی سود مند. ساخت رسولخدا ص فرمود احترام گذاشتن بمسلمان مو  سفبد از جمله تجلیل  خداست
سه ماه رویایی
ما سه ماه در بانه مستقر بودیم.از میان بچه هایی که با هم اعزام شدیم،کاظم یک باره در معنویات اوج گرفت.یک باره تا آسمان ها بالا رفت.کار به جایی رسید که دیگر گفتنی و شنیدنی نیست!
اما چرا شخصیتی مثل کاظم اینگونه بالا رفت؟این سوال را از عالمی که خودش سال ها در جبهه حضور داشت پرسیدم.
ادامه مطلب فردا.....
ابو سعید غانم هندی  گوید من در یکی از شهرهای هندوستان که بکشمیر داخله    گویا در ان زمان شهر کشمبر دو قسمت  بوده  که یک قسمت ان را داخله  میگفتند  معروفست بودم و رفقایی که کرسی نشین دست راست سلطان بودند انها 40 مرد بودند  همگی چهار کتاب  معروف تورات  انجیل  و زبور  وصحف ابراهیم  را مطالعه میکردند من و انها میان مردم قضاوت میکردیم و مسایل دینشانرا بانها تعلیم نموده راجع بحلال و حرامشان فتوای میدادیم و خود سلطان و مردم دیگر در ابن امور بما رو
ابوالصباح گوید از امام صادق ع  قول خدای عزوجل و یا بمردم نسبت خدا از کرمش بانها داده حسد میبرند پرسیدمفرمود ای اباصباح بخدا ما هستیم ان مردم حسد برده شده  5 برید عجلی  گوید امام باقر ع در باره قول خدای تبارک و تعالی و بال ابراهیم کتاب وحکمت و ملک بزرک دادیم فرمود خدا پیغمبرانو رسولانو امامان را از ال ابراهیم قرار داد کتاب و حکمت و ملک بزرگ دادیم فرمود خدا پیغمبران  و رسولات وامامان را از ال ابراهیم قرار داد پس چگونه این مردم  نسبت بال ابراهی
عاصم بن حمید گوید با امام صادق ع در باره انچه راجع بدیدن خدا روایت کنند مذاکره میکردم حضرت این خورشید یک هفتادم نور کرسی است  وکرسی یک هفتادم نور عرش و عرش یک هفتادم نور حجاب و حجاب یک هفتادم نورستر اگرانها راستگویند چشم خودرا بهمبن خورشید وقتیکه در ابر نباشد بدوزد  8 حضرت رضا ع فرمود رسولخدا میفرمود چون مرا باسمان بردند جبرییل مرا بجایی رسانید که جبرییل هیچ گاه بانجا گام ننهاده بود سپس از پیش دیده پیغمبر ص پرده  برداشته شدوخدا از نور عظمت
اسمش میاد، دیدارش پیش میاد، سرم درد می‌گیره
حالم بد می‌شه
روزگار با وریذن کمترین نسیمی از جانب او بد می چرخه
بد کرد
خیلی بد کرد
ولی دور دور او بود
باعث ایجاد یه ضربه ی نوسان دهنده ی دیر میرا شونده بود ضربه ی شومی که زد...
اونقدر بد کرده که بعد چندسال هنوز یاد بدبینی و بدجنسی ش حالم رو بهم می زنه
باید ازش بگذرم، چاره ای جز اینکه سینه را چون سینه ها هفت آب شویم از کینه ها ندارم، منتهی برای اون روزها و این روزها، اولین مواجهه ی جدی با این حجم از بدی
در این پست به فوت و فن آشپزی اشاره می کنیم  که شاید به خیلی از این نکات آشپزی عمل کنید و یا در زمان آشپزی و طرز تهیه مواد لازم برای آشپزی به تجربه کسب کرده باشید اما بد نیست که از فوت و فن و تجربیات دیگران، و همچنین از اشتباهاتی در آشپزی که طعم غذا را خراب می کند، در صورتی که می خواهید، حرفه ای آشپزی کنید، استفاده نمایید.

نکات آشپزی سفید کردن برنج
نکاتی در مورد کوفته
نکات مهم در باره ماهی
نکات مهم در باره تخم مرغ
نکاتی در باره کیک
در مورد تهیه
مانیکه حضرت ابو محمد ع نزد صالح بن و صیف ترکی پیشکارواختیار مهدی عباسی در زندان بود عباسییون و صالح بن علی   دیگرانیکه از ناحیه.اهلبیت منحرف بودند نزد صالح منحرف بودند نزد صالح رفتندتا باو سفا رش کنند در باره حضرت سختگیری کند صالح گفت من چکنم دو نفر از نانجیب ترین مردانی را که میتوانستم  پیداکنم ب. او ،گماشتم. اندونفر در اثر مشاهده رفتار حضرت از لحاظ عبادت ونماز وروزه خیلی کوشاشدند من باندو نفر گفتم در اوچه خصلت است گفتندچه می گویی در باره
نمیدونم به نشانه های فرشته ها اعتقاد دارید یانه ... این یه علم فکر میکنم .اتفاقی توی اینترنت مطلبشو خوندم . نمیگم اعتقاد دارم چون خیلی دربارش تحقیق نکردم ولی تا جایی که میدونم قشنگه ...
امروز برحسب اتفاقاتی که افتاده بود با دوستم صحبت میکردیم . نه در باره خودمون در باره ویژگی های اخلاقی اطرافیامون ...
 نوشتنشم سخت نمیتونم در باره هیچ کس با قطع صحبت کنم .جز مواردی که خودم به چشم ببینم یا بشنوم(حتی به اینها هم دیگ نمیتونم اعتماد کنم). میگم شاید 1% این
نمیدونم چم شده، همش فکر و خیال میاد سراغم
فکرایی که اصلا نمیدونم از کجا میان
از خودم میپرسم این نظام اموزشی که همش بفکر پوله و نمیخواد به من روانشناسی یاد بده من چجوری در اینده روانشناس بشم؟
در باره شرایط جسمیم و ایندم فکرای جور واجور میکنم
در باره عجوزه فکر میکنم
اینده ساجده
اینده بابام
اینده مامانم
اینده خونوادم
اصلا تو اینده من چی میشم یا باید چکار کنم
در باره این که تمام مشکلاتی که گفتم چجوری حلشون کنم
باور کن من شاید در روز ۶-۷ ساعت بیدا
از باشگاه باهام تماس گرفتن که کلاس رقصمون کنسل شده:|یعنی به شخصه قصد کنسل کردن زندگی مدیر باشگاه رو داشتم!اخه لامصب انرژی منفی های منو عمت میخواد بشوره ببره؟!
اصلا یه گربه سیاه شومی در درون من وجود داره که وقتی پامو تو هر باشگاهی میذارم یا منحل میشه یا کلاسش کنسل میشه!این الان سومین باره!
مربیم بعدش زنگ زد و گفت رفته یه باشگاه دیگه و اگه میخوام برم بهش اطلاع بدم.اتفاقا روز و ساعت جدید این باشگاه بهم بیشتر میخوره !!!(خوش شانس کی بودی تو ؟!)
خدا رحم
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان و همراهان گرامی.

به اطلاع میرسانم تیم سایت oneunique به منظور بهبود کیفیت مطالب و اطلاع رسانی های سایت می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

آدرس سایت در اینستاگرام:oneuniquegroup(وانیونیک گروپ)

در این پست به فوت و فن آشپزی اشاره می کنیم  که شاید به خیلی از این نکات آشپزی عمل کنید و یا در زمان آشپزی و طرز تهیه مواد لازم برای آشپزی به تجربه کسب کرده باشید اما بد نیست که از فوت و فن و تجربیات دیگران، و همچنین از اشتباهاتی در آشپزی که طعم غذا را خراب می کند، در صورتی که می خواهید، حرفه ای آشپزی کنید، استفاده نمایید.

نکات آشپزی سفید کردن برنج
نکاتی در مورد کوفته
نکات مهم در باره ماهی
نکات مهم در باره تخم مرغ
نکاتی در باره کیک
در مورد تهیه
مهاجرت به کانادا
سلام دوستان
افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند و می خواهند اطلاعات و مشاوره هایی در این باره کسب کنند می توانند به سامانه کاوالا مراجعه کنند که پست های مفیدی در این باره در آن گذاشته شده است.
برای مثال در پست زیر درباره مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری صحبت شده است.

http://kavala.ir/%d8%a7%da%a9%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%db%8c%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7/

قلم و اشک و شعر و شب، یعنی...باید این بار استخاره کنماز تو گفتن همیشه راحت نیستشاید این بار استعاره کنم

زخم یعنی تو رو نمیبینمنمکِ زخم، اینه دنیامیهی نمک روی زخم من، بسه...چجوری توی خواب و رویامی؟

سهم روزام، خنده های بلندشب، ولی باز سهم هق هق بودکاش بودی حوالی شعرمهمه چی کاش مثل سابق بود

قول دادم غزل سرا باشمبا غزل شعر عاشقانه بگمآنچنان پاره پاره شد قلبمقصد کردم چهار پاره بگم

از مسیری که رفته بودی توجاده ای مونده تا که غم بخورممن شبیه گ
خوب رویان جهان رحم ندارد دل شان باید از جان گذرد هر که شود عاشق شان روز اول که سرشتند ز گل پیکرشان سنگی اندر گل شان بود همان شد دل شآن ... متاسفانه نتونستم نام شاعر رو پیدا کنم , اگر کسی اطلاع داره لطفا به من اطلاع بده تا به شعر اضافه کنم
درود امروز برای شما کاربران گرامی وبلاگ میخواهیم سیستم های AQUAPANEL کناف را معرفی کنیم و شما را به این محصول کمی آشنا کنیم . با ما در ادامه همراه باشید.
فناوری سیستم‌ های AQUAPANEL باعث تحولی در صنعت ساختمان و معماری شده است مقاومت زیاد فوقانی که این پنل ها در برابر آب دارند باعث شده تا به راحتی در فضاهای گوناگون نمور باره بهره‌گیری پیمان گیرند . به همین انگیزه است که از این پنل ها در محیط‌ هایی مثل حمام ، سرویس بهداشتی ، اشپزخانه ، استخر ها و کلیه
دانلود آهنگ مهدی جهانی قدم بزن با من ( تموم این شهرو این اولین باره عاشق شدم با تو ) + متن اهنگ 
Download New Mp3 Music Mehdi jahani – Ghadam Bezan Ba Man
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام قدم بزن با من با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ قدم بزن با من مهدی جهانی 
حالم دست خودم نیست چشمام همش خیسه من عاشق شدم انگار بی تو مگه میشهبارون دلم میخواد الان که اینجایی الان که تنهام و الان که تنهاییقدم بزن با من تموم این شهرو این اولین باره عاشق شدم با ت
حسن بن عیسی گوید چون امام حسن عسگری ع در گذشت مردب از اهل مصر بمکه امدو مالی متعلق بناحیه همراه داشت دران باره اختلاف پبداشد  بعضی از مردم گفتنداما م عسگریع بدون فرزند مرده و جانشبن او همان جعفر   کذاب است برخی گفتند او فرزند بجا گذاشته حسن بن عیسی مردیرا که کنیه اش ابو طالب بود  همراه نامه بسامره فرستاد او نزد  جعفر امد واز دلبل وبرهان خواست جعفر گفت اکنون حاضر نیست او بدر خانه امد ونامه را باصحاب ما داد جواب امد خدا در باره رفیقت حسن بن  عی
متن آهنگ گروه سون بنام وقتو بی وقت

وقت و بی وقت دلم برای تو تنگ میشه
سر چشمای تو زندگیم جنگ میشه
وقتو بی وقت همش دلم تو رو میخوادت
تو نمیدونی ولی همش میرم تو یادت
بی تو یک شبم نشد یه لحظه خوابم ببره
حسی که دادی به من از سرم نمیپره
عشق همین یک کلمه است یعنی دوست دارم
یعنی اصلا نمیخوام چشم ازت بردارم
درد یعنی یه دنیا حرف تو قلبم هست
که اگه بهت نگم میدمت از دست
تو کی هستی که دلم واسه چشمات رفت
گم شدم توی نگات زندگیم پات رفت
اولین باره دلم به کسی دل
 انگاه نامه یی بفرستاده ایکه کیسه پول را نزد من اورده رسید که  بد کاری کردی که بان مرد اطلاع ندادی که ما گاهی با دوستان خود چنین کاری میکنیم هدیه ای اندک  لرای انها می فرستیم  وگاهی خود انها بعنوان تبرک چیزی از ما تقاضا  مبکنند  وبمن نامه رسید که خطا  کردی  که احسان مارا رد کردی  سپس چون از خدا امرزش خواستی خدا تو را میامرزد ولی چون تصمیم  وقصدت اینستکه در انها نکنی و دراه خرج ننمایی ان را از تو باز داشتیم پولها را دو باره برایت برایت نفرستاد
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
فتوای ابن حزم به حلال بودن خوردن لاک‌پشت، کرکس و خفاش و موش و بزمجه و خرچنگ!!!
ابن حزم اندلسی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
۱۰۰۰- مَسْأَلَةٌ: وَالسُّلَحْفَاةُ الْبَرِّیَّةُ وَالْبَحْرِیَّةُ حَلَالٌ أَکْلُهَا، وَأَکْلُ بَیْضِهَا لِقَوْلِ اللَّهِ تَعَالَى: {کُلُوا مِمَّا فِی الأَرْضِ حَلالا طَیِّبًا} [البقرة: ١٦٨] مَعَ قَوْله تَعَالَى: {وَقَدْ فَصَّلَ لَکُمْ مَا حَرَّمَ عَلَیْکُمْ} [الأنعام: ١١٩] وَلَمْ یُفَصِّلْ لَنَا تَحْرِیمَ ا
کلیک کنید
سروش رفیعی که در دور رفت برای شهرخودرو به میدان رفته بود، هم‌اکنون با گذشت نیم‌فصل به پایان کارش با تیم مشهدی رسیده و جدایی‌اش قطعی شده ولی هنوز رضایت‌نامه رسمی را دریافت نکرده و باشگاه شهرخودرو در حال رایزنی با تیم‌های خواهان این بازیکن است.

جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه شهرخودرو در این باره گفت: سروش رفیعی همچنان با ما قرارداد دارد و از جدایی او بی‌اطلاع هستیم.

او ادامه داد: اینکه گفته می‌شود رفیعی از فولاد پیشنهاد دارد

از دست من میری ، از دست تو میمیرمتو زنده میمونی ، منم که میمیرمتو رفتی از پیشم ، دنیامو غم برداشتبرداشت ما از عشق ، با هم تفاوت داشتاین آخرین باره من ازت میخوامبرگردی به خونهاین آخرین باره من ازت میخوامعاقل شی دیوونهاین آخرین باره من ازت میخوامبرگردی به خونهاین آخرین باره من ازت میخوامعاقل شی دیوونهانقدر بزرگه تنهایی این مرد ، که حتی تو دریا نمیشه غرقش کردمن عاشقت هستم اینو نمیفهمی ، یه چیزو میدونم که خیلی بی رحمیهمیشه میگفتی شاهی گدایی
بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1398 برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1397) منحص
به خبری که هم اکنون به دست ما رسیده توجه فرمایید : طی یک عملیات انتحاری که از پیش برنامه ریزی شده و در این باره فکرها شده بود ، نام این وبلاگ از کنکوریوم به یک استوپید تغییر کرد !
 گزارشی را در همین باره مشاهده میکنیم :
چند روز پیش که رفتم و دوباره یک بار تمام مطالب خودم را خواندم دیدم چه وبلاگ چرتی دارم ! همش در باره ی کنکور و اینکه رتبه یک بشمو بعدش و.. نوشتم .
 هنوز برای کنکور 99 استارت نزدم . بعد به این فکر کردم که ایا من قراره تا اخر فقط درمورد کن
 کلمه نیکوی پرودگارت در باره پسران اسراییل بپاداش صبریکه کرده بودتد انجام یافت و انچه را فرعون و قومش  میسا ختند و اشجار و کاخهایی که برمیافراشتنند واژگون کردیم  137 سوره 7 پیغمبر ص فرمود این بشارتست وانتقام پس خدای عزوجل نبرد و کشتار مشرکببن اباو اجازه فرمود نازل کردومشرکانرا هر کجا یافتید بکشید وبگیری. و محاصره کنید ودر هر کمینگاهی سرراهشان بنشینید60 سوره 9 انها را بکشید هر کجا یا فتید 191 سوره 2  پس خدا انهارا بدست پیغمبر صدوستانش بکشت وان
با سلام خدمت همکاران محترم
همکارانی که بزرگسالان فنی نظام جدید(دوازدهم فنی) کار می کنند اگر نیم سال اول را در سناد شروع کرده و کلیه کارها را انجام داده اند اطلاع رسانی لازم را در مورد ترتیب کارهایی که انجام داده اند را انجام دهند تا به اطلاع سایر همکاران رسانده شود
یکی از حوزه های کار گرافیست ها، طراحی و چیدمان قالب هایی برای تبلیغات چاپی می باشد . طرح معرفی و بازاریابی برای محصول ها و خدمات کمپانی ها، از راه‌های مختلف  طراحی کارت ویزیت  فیس می گیرد . یکی از این طرق، چاپ و نشر آگهی ها می باشد .تبلیغات چاپی خواه جهت بازاریابی منتشر شده باشند و خواه جهت معرفی و اطلاع رسانی، شامل دو حوزه می باشد: تبلیغات چاپ گردیده در مطبوعات ، تبلیغات چاپ گردیده غیر مطبوعاتیبه آندسته از تبلیغات که برای چاپ در خبر نامه ها،
و از تو میپرستند ان حقست 53 سوره 10 یعنی انچه در باره علی علیه السلام میگویی و بکو اربپروردگارم که انچه در باره علی ع میگویم حق است و شما خدارا در مانده نکنید ابان بن تعلب گوید بامام صادق ع عرصکردم قربانت تدایتعالی فرماید خودرا بکردنه نینداخته 11سوره90 حصرت فرمود کسی را  که خدا ببرکت ولایت ما گرامیش داشته از کردنه گدشکه است وماهستیم ان گردنه یی که هر کس وورد شود نجات یابد  راوی گوید من خاموش بودم باز حصرت فرمود نمیخو اهی بتو حرفی اموزم و افاده ک
چند ساعت دیگه راهی شیراز میشم.
بعد از خیلی سال، اولین باره که موقع اتو زدن پیرهنم حواسم هست یک خط چین هم روی پیرهن از زیر اتو در نره.
اولین باره که موقع اتو زدن ده بار به خودم لعنت فرستادم که چرا از 94 فوت مامان یه دونه هم پیرهن یا شلوار نو نخریدم. اول باره که صد بار صورتمو توی آیینه نگاه کردم تا تجسم کنم خط ریشم رو از یک میلیمتر بالاتر بزنم شیکتره یا از یک میلیمتر پایینتر.
فکر کنم دوباره جوونی اومده سراغم... یا بدتر از اون، فک کنم از نو دارم متولد

وقتی زورم به این ذهن مواج نمی رسه و ساعت ها خیره به لپ تاپ و غرق فکرم...
گاهی سعی میکنم خودمو تو رودربایستی ش بندازم و یاد خودم بیارم که بسه دیگه، جلو نرو...
گاهی سعی میکنم این بچه ی تخس رو بنشونم و یادش بیارم خبری هم نبود ... یادت هست؟
گاهی میشینم پای حرفها و خواسته هاش، و ... میبینم دارم از پا میفتم...
گاهی سعی میکنم امید به جبران و بهبود اوضاع رو براش زنده کنم...
به اینجا که میرسم همیشه سر دوراهی می مونم... هیچ وقت مطمئن نیستم که آیا واقعا بهتر میشه ی
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
نزدیکی در دوران عقد یکی از چالش‌هایی است که زوج‌های جوان با آن روبه‌رو می‌شوند. رابطه جنسی در دوران عقد معمولاً با محدودیت‌های خاصی مواجه است. از جمله این محدودیت‌ها می‌توان به عقاید و باورهای فرهنگی و سنتی در این باره اشاره کرد. بر اساس این عقاید افراد باید رابطه جنسی خود را به بعد از ازدواج موکول کنند. اما گرایش و میل شدیدی که در دوران عقد بین زن و مرد پدید می‌آید، عمل کردن به این مسئله را دشوار می‌سازد. اگر شما هم در دوران عقد به سر می
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به مناسبت ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ویژگی‌هایی را برای نماینده مطلوب برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.
ادامه مطلب
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
هیچوقت نگو رسیدم ته خط....اگرهم احساس کردی رسیدی ته خط...یادت بیار ک معلم کلاس اولت همیشه میگفت....نقطه سرخط.....................وقتی کسی ناراحتت میکنه 42ماهیجه استفاده میشه تا اخم کنی...اما فقط 4تا ماهیچه لازمه تا دستتو دراز کنی و بزنی تو دهنش...دیگه هرجور راحتین وظیفه من اطلاع رسانی بود:)
معاون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در باره رمز پویا می گوید : 
رمز پویا را از هفته آینده شروع می کنیم و در آخر دی ماه به پایان می رسانیم.
در همین باره ۲۰:۳۰ نیز گزارشی را پخش کرد که رمز ایستا هنوز فعاله و کاربرانی که اقدام به فعال سازی رمز پویا نکردند میتونند تا چند روز آینده از رمز ایستا خودشون استفاده کنند. 
با اینکه اول دی ماه فرا رسیده است اما همچنان رمز ایستا به قوت خود باقی مانده است ؛  طبق گزارشات منتشر شده از منابع رسمی ، مسولین زیر رب
.
امیر مومنان حضرت علی علیه السلام پس از ضربه ابن ملجم، به فرزندانش امام حسن و امام حسین علیهما السلام چنین وصیت می کنند:
.
 ... وَ اللَّهَ اللَّهَ فِی الْقُرْآنِ لَا یَسْبِقُکُمْ‏ بِالْعَمَلِ بِهِ غَیْرُکُم (نهج البلاغه صبحی صالح، نامه 47)
.
... خدا را، خدا را، در باره قرآن، مبادا دیگران در عمل به آن، بر شما سبقت گیرند.
سندرم گیلن باره (Guillain-Barré syndrome) یک بیماری خود ایمنی نادر، اما جدی در سیستم عصبی محیطی است. این بیماری می تواند به ضعف و فلج بخش هایی از بدن منجر شود و ممکن است ماه ها یا سال ها ادامه داشته باشد.
سندرم گیلن باره چگونه ایجاد می‌شود؟ 
GBS نوعی اختلال خود ایمنی نادر اما جدی است. که می تواند بر روی هر بخشی از سیستم عصبی خارج از مغز و نخاع تأثیر بگذارد. به این بخش از سیستم عصبی، سیستم عصبی محیطی گفته می شود.
در بیماری های خود ایمنی، سیستم ایمنی بدن به گر
با اینکه همه ادعا می کنند که درباره مسائل جنسی و زناشویی بیشتر از بقیه می دانند، اما همواره بیشترین آمار طلاق در کشورمان مربوط به نارضایتی های جنسی می شود و اینکه زوجین از پس برآورده کردن نیازهای هم بر نمی آیند.
روزیاتو اقدام به معرفی سی کتاب در این باره کرده که هر یک در نوع خود بسیار ارزشمند هستند. از اینجا می توانید به این مقاله دسترسی داشته باشید.
حتی اگر فکر می کنید که در روابط زناشویی استادید و خیلی حرفه ای عمل می کنید، پیشنهاد می شود یکی
Ashvan
Bekhand
#Ashvan
اگه دلت گرفته
اگه که ناامیدی
اگه تو اوج سختی
بازم ادامه میدی
اگه دلشوره داری 
نمیخوابی انقدر که بیقراری
 نباید ناامید باشی
 چون تو خدارو داری
تو برو زیر بارون
 نگاه به این و اون نکن و 
دستتو بگیر رو به روی آسمون 
بخند چشاتو ببند
برو پیش مادرت 
فکر کن این باره آخره 
بگو که دوسش داری 
همیشه تا آخرش 
خندید توام بخند
کمک کن به کسی که محتاجه به نون شب 
حاضره بده واسه بچش حتی جونشم
زیر نور شمع 
تو آغوش هم 
اگه خندیدن تو هم بخند 
تو برو
دیشب پادرد گرفتم
چشام از بیخوابی میسوخت ولی از پادرد خواب نمیرفتم
نماز صبح خوندم و باز بیدار
ساعت ده بود فک کنم نمیدونم چجوری خواب رفتم
وقتی بیدار شدم ساعت چهار ونیم بود
الانم بیدارم وباز هم حالم خوب نیس
راستش خیلی عادت کردم به بدحالی
دیشب تا صبح لب پنجره بودم و بارون رو نگاه میکردم
چه اتفاق نابیست باران...تمام خاطرات را زنده میکنه..
دیشب داشتم فکر میکردم که شاید اگه من و تو خاطرات بیشتری داشتیم مثلا مثل بقیه بیرون رفته بودیم عکس داشتیم باهم
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که کدام تیم‌ها در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستند، خاطرنشان کرد: من بازی‌ها را ندیدم که بخشی از آن به خاطر مشغله کاری است. به همین دلیل نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم.
از شب چهارشنبه‌سوری تا الان هر دفعه مودم یا نت همراه ُ روشن می‌کنم، توی ذهنم به آذری‌جهرمی دری‌وری می‌گم، از امشب مایکروسافت هم به خاطر این‌که هر دفعه آپدیت‌هاش یه گندی به کامپیوترم می‌زنه، به لیست نفرین اضافه می‌شه.

تشان/ با اعلام کمیته انضباطی باشگاه زردپوشان ، سلمان ضرغام زاده تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند تیم فوتبال زردپوشان را در مسابقات مختلف همراهی کند.
در دقیقه ۶۲، طالب تصمیم به تعویض سلمان گرفت که هافک چپ زردپوشان به شدت از این تصمیم ناراحت شد. او ابتدا از سمت مقابل زمین را ترک کرد و سپس مستقیم به رختکن رفت. حتی زمانی که یکی از تدارکات زردپوشان یک کاپشن برای سلمان برد، این بازیکن حاضر به پوشیدن آن نشد. 

به دلیل رفتار زشت این بازیکن کمیته انضباطی ب
سلام دوستان 
تو رو خدا کسایی که اومدن شیراز بهشون خبر بدید

توجه توجه 
به همه اطلاع دهید به علت سیلاب امروز در سطح شیراز از مهمانهای محترم درخواست میشود به شهرک گلستان محل نمایشگاه داعمی مراجعه کنند تا اسکان داده شوند 
اطلاع رسانی واجب است شاید مسافر نوروزی بلا تکلیف باشد
فایل Word تحقیق با عنوان خود ایمنی با محوریت سندرم گیلن باره
فایل word‌ یک تحقیق بسیار خوب با عنوان خود ایمنی با محوریت سندرم گیلن باره جهت استفاده تمام دانشجویان عزیزی که واحد ایمونولوژی دارند. (به خصوص بچه های پزشکی و علوم آزمایشگاهی) تعداد صفحات: 18 صفحه بسیار تمیز و مرتب با اشکال عالی و مرتبت.  مطالب شامل: مقدمه و تعریف، عوامل موثر در ایجاد این بیماری، نشانگان و نمای بالینی، تشخیص، رابطه کمپیلوباکتر ژژونی با سندروم گیلن باره، درمان، در آخر
⭕️ خبر فوری:اطلاع رسانی در سطح گسترده هموطن
طبق وعده داده شده، از هم‌اکنونشبکه تلویزیونی مرجع اطلاع رسانی پیرامون ویروس کرونا تحت خدمات و اسپانسری شرکت WNS و شرکت ترکمن‌همراسی(صاحب ماهواره ترکمنعالم) راه‌اندازی شد!
✅هموطنان گرامی، خطر ویروس کرونا بسیار زیاد است. ساده ترین روش اطلاع رسانی، روشن کردن تلویزیون است.
♻️این شبکه تلویزیونی از طریق سازمان‌های رسمی و مراجع موثق به اطلاع رسانی و آموزش در زمینه کرونا (بدون بزرگنمایی یا کوچک نم
بسم الله الرحمن الرحیم
♦ راه رسیدن به آرامش و موفقیت چیست؟
♦ علم  ( ان ال پی ) در این باره چه می گوید؟
♦ نظر روانشناسی غرب در این باره چیست؟
♦ چرا فقط من باید اینقدر مشکلات داشته باشم؟ 
در رابطه با سوالات بالا 14 سال است تحقیق می کنم
حاصل این تحقیقات تألیف کتاب قدرت روحی است. 
قصد دارم مطالب مهم و کاربردی کتاب را با توضیحات بیشتر در این وبلاگ بنویسم 
هر چه که در اینجا می نویسم با عشق می نویسم و از ته دل می نویسمخیلی دوست دارم آنچه که باعث آرامش
متن اهنگ امین حبیبی به نام بارون که میباره
تک وتنهام تو این دنیا کسی دور و بر من نیستبریدم از همه هیچ جا برام جا واسه موندن نیستدلم میخواد بیام پیشت بیام اونجا که تو هستیدوباره غرق چشمات شم چشایی که رو من بستیبارون که می باره همش حس میکنم کنارمیتویی که توی زندگیم تنها دار و ندارمیدلتنگی میکنم برات بغضم یهو میترکهآخه تو از خودم برام یه دونه یادگارمینمی دونی چقدر بی تو خرابه حال و احوالمدلم خونه پریشونم خبر نداری از حالمنمیدونم نمیدونی یا ای
حذف اطلاع‌رسانی در آیفون

گوشی آیفون،ترفند آیفون

همان‌طور که می‌دانید بدون نیاز به باز
کردن قفل صفحه گوشی آیفون می‌توانید از پیام کوتاه یا اتفاقات دیگری که
اطلاع‌رسانی درباره‌ آنها به عهده‌ مرکز اطلاع‌رسانی (Notification) است
مطلع شوید. به‌عنوان مثال چنانچه به حساب بانکی شما مبلغی واریز یا از آن
برداشت شود ممکن است این تراکنش برای شما به‌صورت پیام کوتاه ارسال شود و
باتوجه به متنی بودن این پیام، هشدار و بخشی از متن آن به‌صورت هش
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
اگرچه it's all about money ، ولی این اولین‌باره که همه‌مون درمونده‌ایم. وقتی قراره همه‌مون با هم هم‌سرنوشت باشیم، همه‌چیز معنی خودش ُ از دست می‌ده و همه‌مون توی یک طبقه قرار می‌گیریم. چه قدر ما انسان‌ها هیچی نیستیم.
خدایا! ما داریم از دست می‌ریم، لطفاً لطفاً خودت نجات‌مون بده.
دوستای خوب، میشه چند تا نکته بگم در مورد اینستاگرامم.
در مورد پیج شخصیم:

لطفا اگه از وبلاگ منو میشناسید، و فالو می کنید و من قبول نمی کنم، راهش هی دوباره و سه باره و چهار باره فالو کردن نیست، راه ساده ترش معرفی خودتون به صورت یک پیغامه که بعد احتمال بیشتری وجود داره من قبول کنم.

لطفا اگه یک بار منو آنفالو می کنید، دیگه تصمیم نهایی باشه، وقتی هفته ی بعد و یا سه هفته بعد، باز میاید فالو می کنید و دوباره آنفالو، برام ناراحت کننده ست. (اینو وقتی
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
ازم پرسیدی عشق مثل چی میمونه؟
گفتم , عشق مثل بارونه...
گاهی اونقدر محکم و بی رحمانه می باره , که واسه فرار کردن ازش , میخوای برگردی و از ادامه راه منصرف شی یا یه چتر تهیه میکنی و با احتیاط به راهت ادامه میدی...
اما , بعضی وقت ها هم , این بارون خیلی آروم و بی سر و صدا می باره , جوری که تازه تو نیمه راه میفهمی که خیس شدی و راه برگشت هم خیلی طولانیه...
عشق همیشه آدم رو غافلگیر میکنه...مثل بارون...
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
سلام
یه سوال ذهن منو بدجور درگیر کرده، من شنیده بودم هرکس پدر یا مادر فرهنگی بازنشسته داره میتونه وارد آموزش و پرورش بشه، البته فقط یکی از فرزندان... 
میخواستم بدونم این خبر درسته؟ من پدرم بازنشسته فرهنگیان هست اما وقتی که به اداره اش مراجعه کرد گفتن که هنوز بخشنامه ای در این باره نیومده. واقعا جای تعجب داره که از میون این همه سازمان و ارگان چرا آموزش پرورش اینطوریه؟، این در حالیه که بقیه ی ادارات به راحتی فرزندان شون امکان جایگزینی دارن. 
م
اگر شما برای دوستی از جون و دل مایه گذاشته باشین و اونوقت متوجه بشین یه جایی طرف باهاتون رو راست نبوده چه میکنین؟
خواهشا دوستانی که این پست را میخوانند جواب بدهند. 
پست رمزدار بعدی بیشتر در این باره خواهم نوشت.
+ نظرات بدون تایید نشان داده میشود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «نخستین انقلاب بزرگ قرنهای اخیر است که توانسته خط مستقیم خود را در این مدت طولانی حفظ کند.»  ۱۳۸۳/۱۱/۱۹رهبر انقلاب معتقدند انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که توانسته بعد از گذشت مدت طولانی، خط مستقیم و جهت‌گیری خود را حفظ کند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در پرونده‌ی «انقلابی که منحرف نشد» ویژگی‌ها و وقایع مرتبط با مهمترین انقلاب‌های معاصر را با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در این اطلاع نگاشت بررسی می‌کند.

جعفری گوید شنیدم حضرت   ابوالحسن ع بمن فرمود چرا مینگرمکه تو نزد عبدالرحمان بن یعقوب هستی   جماری  عرضکرداو دایی من است  حضرت فرمود او در باره خدا سحخن ناهمواری گوید خدارا بصورت اجسام و اوصاف ان ان وصف کند و پس باو همنشین شو ومارا واگذاریابا بشین واوراترک کن  عرضکردم  او هرچه میخواهد بگوید بمن چه زیانی دارد وقتیکه من نگویم انچه را که او گوید ابوالحسن ع فرمود ایا نمی ترسی از اینکه باو عذابی نازل کردد و هردو ی شما را فرا گیرد ایا ندانی داست
وب سایت،مجموعه ای ازصفحات مرتبط بهم است که اطلاعاتی رادراختیاربیننده قرارمی دهد.وب سایت،امکان حضورهرشخص یاشرکت درشبکه اینترنت است.یک وب سایت می تواندعلاوه برایجادارتباط ومعرفی دارنده سایت،امکان اطلاع رسانی به روز،بازاریابی ومعرفی بین المللی رانیزفراهم آورد.بنابراین باطراحی سایتامکان اطلاع رسانی جامع بامحتوایی جذاب تررامی دهد.
رزیدنت مون توی پاویون رو به رویی ما استراحت میکنه و لعنتی یه سیگاری میکشه که چنان بوی خفنی میده که من اولین باره استشمامش میکنم و الان همه ی اینترن ها نشئه ی نشئه شدن از این بو...برم بهش بگم آقای دکتر بخیل نباش بده یه نخ هم ما بکشیم به سلامتی خودم و خودت و داریوش!
سلونی گفتن ابن جوزی و رسوا و ضایع شدن وی توسط بانوی شجاع شیعه
شیخ زین الدین علی بن یوسف عاملی بیاضی رضوان الله علیه می‌نویسد:
أَنَّ ابْنَ الْجَوْزِیِّ قَالَ یَوْماً عَلَى مِنْبَرِهِ سَلُونِی قَبْلَ أَنْ تَفْقِدُونِی، فَسَأَلَتْهُ امْرَأَةٌ عَمَّا رُوِیَ أَنَّ عَلِیّاً عَلَیْهِ السَّلَامُ سَارَ فِی لَیْلَةٍ إِلَى سَلْمَانَ فَجَهَّزَهُ وَ رَجَعَ فَقَالَ رُوِیَ ذَلِكَ، قَالَتْ فَعُثْمَانُ ثَمَّ ثَلَاثَةَ أَیَّامِ مَنْبُوذاً فِی ال
ساعت 13:05 "آیین دوست یابی"رو تموم کردم.نمیدونم چرا حال خوبی ندارم خیلی عصبی و سرخورده م نیاز به آرامش و سکوت دارم،بی دلیل عصبی نیستم اما دلایلم خیلی چنگی به دل نمیزنه،از حرفای اعضای خانواده و سر و صداهاشون تهوع گرفتم دلم نمیخواد صداشونو بشنوم،فشار بدی رومه و نمیدونم باید چیکار کنم.اولین باره که از نوشتن حالم بهم میخوره از خودم و نوشتن و از وبلاگ.
برشی از کتاب :
فراموش نکنید که کسی ممکن است کاملا در اشتباه باشد اما خودش نداند.او را محکوم نکنید.ه
ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایانی نیمسال اول 99-98، به اطلاع می رسانم روز چهارشنبه 11 دی حضور ندارم. هفته آینده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه حضور دارم. سایر روزهای حضور متعاقبا در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. هماهنگی از طریق ایمیل ضروریست. موفق باشید
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷
سه هفته از غیبت ناگهانی کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی گذشت تا اینکه تصویر او بطور رسمی در افتتاح یک کارخانه کودشیمیایی پخش شده است. درحالیکه لبخند مبزند، گفتگو می کند  و گمانه زنی هایی که در باره بیماری شدید یا مرگ او مطرح کرده شده بود را بی اعتبار کرد. 
ادامه مطلب
                         توبه از گناه 
   آیه إنَّ اللّه غفورٌالرحیم 
  همانا خداوند بخشاینده مهربان است
 حدیث در باره توبه از گناه 
التّائِبُ مِنَ الذَّنْبِ کَمَنْ لا ذَنبَ لَهُ 
 توبه کننده از گناه مانند کسی است که گناهی برایش نیست 
سنن ابن ماجه
از مسئولین نظام به صورت ویژه تشکر دارم. از دیشب نمیتونم به تلگرام که کاملترین و تنها منبع خبری جامع فعلی در پوشش اخبار بیماری کورونا محسوب می شه دسترسی داشته باشم. به واسطۀ لطف نظام الان دیگه بوی گند و کثافتی که توی مملکت پیچیده رو حس نمی کنم.
الان فقط باید بنشینم با ترس منتظر، که این گند و کثافتی که دیگه بوشو نمیفهمیم، کِی بی خبر و یهو ناغافل از در و پنجرۀ خونه آوار میشه روی سر تک تکمون.
فعلا صلاح اینه وسط این تعطیلی توجیه نشدنی مجلس و تداوم کا
واضح محو که این بیانیه داخل خصوص چه چیزی است و از طرف دیگر مشهود نیست آنچه برای ترامپ بنیادی است برای دیگران حزن بنیادی باشد ولی یکی از پیش بینی ها این است که وی درون باره کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعشبیانیه خواهد داد.
راستش فردا تولدمه
ولی...
اصلا حس خاصی ندارم
نه هیجانی 
نه شوقی
نه ذوقی
ولی ی چیز دارم
بغض
تا حالا چندبار شب تولدتون یا روز تولدتون گریه کردید؟؟ینی اصلا شده گریه کنین روز تولدتون؟؟
من نمیدونم این چندمین باره
ولی انگار ناخودآگاه از تولدم ناراحتم...
ونیز انحضرت ع فدمود هر گاه بناصبی ها و هم نشینی انها گر فتار شدی پس مانند کسی باش که روی سنگ سرخ شده نشسته باشی تا بر خبزی زیرا خداوند انها را دشمن دارد و لعنت کند پس هر گاه دیدی که در باره امامی از امامان بد گویند بر خیر زبرا غضب خداوند در چنین وقتی بر ایشان نازل کردد
به نام خدا

در حاشیه یکی از
مصاحبه هایم با مرحوم استاد احمد آرام به طور خودمانی نظرش را در باره طب
سنتی ایران و اینکه چرا به ذخایر عظیم داروهای گیاهی ایران بها داده نمی
شود و چرا پزشکان از تجویز داروهای گیاهی خودداری می کنند و فقط به هر
بیمار یک کیسه قرص و کپسول می دهند پرسیدم . استاد احمد آرام جواب داد :
دستهای دلال صنعت و پورسانت بگیر در کار است که نمی گذارد طب سنتی و
داروهای گیاهی ایران پیشرفت جهانی داشته باشد. به نفع کارتلها و
تراستهای د
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!#میناشیردل
 لئوناردو پادووانی مدافع سابق استقلال از این تیم به فیفا شکایت خواهد کرد.پادووانی که پس از مصدوم شدن در استقلال برای گذراندن دوران نقاهت به کشورش سفر کرده بود، با گذشت بیش از یک سال هنوز نتوانسته طلب 100 هزار دلاری خودش را از آبی‌ها دریافت کند.وی در این باره بارها با مسئولان استقلال نیز تماس داشته اما موفق به صحبت کردن در این باره نشده است.طبق شنیده‌ها قرار است پادووانی از طریق یک وکیل برزیلی مقدمات شکایتش از استقلال را به فیفا نهایی کند.
بخش عمده ی جراحی و اطفال رو تمام کردم و انگار کن یک وزنه ی هزار کیلویی از روی شونه هام برداشته شده باشه...حس عجیب و ترسناکیه...دورهای قبل اگر به مطلب فرّاری میرسیدم میگفتم نگران نباش،دور بعد مرورش میکنی اما این بار دیگه مروری در کار نیست و هر درسی که خونده بشه برای آخرین باره...آخرین بار...
دریافت
حجم: 21.1 مگابایتتوضیحات: Onefootball Live Soccer Scores با نرم افزار Onefootball Live Soccer Scores Ad Free میتوانید تمام اخبار مربوط به مسابقات و نقل و انتقالات فوتبال امریکا و بیش از ٢٠٠ لیگ از فوتبال های بین المللی را در دسترس داشته باشید. برخی از ویژگی های برنامه Onefootball Live Soccer Scores اندروید : - نتایج زنده: پوشش کامل از اخرین اخبار و مسابقات زنده ی فوتبال - اعلان های پوش: اطلاع از امتیازات و اخرین شایعات نقل و انتقالات با اعلان های پوش فوری - اخبار و مسائل مهم فوتبال:
بعد از شورش اتباع احمد بصری در تربت حیدریه و درگیری با مامورین نظم و‌امنیت
تعدادی از یاغیان این جماعت بازداشت شدند
جالب این جاست که امام فیسبوکی در این باره بیانیه داده است 
در بیانیه بازهم رسوایی به بار آورده و جهل خودش را نشان داده است
علاوه بر خطاهای موجود در گفتار و‌نوشتار، در سطر ششم بعد از موضوع
نوشته 
ادناه فیدیو فی تربة حیدریه فی مشهد!!
یعنی در زیر نوشته : فیلم درگیری در تربت حیدریه در مشهد است
این یعنی جهل و‌رسوایی و‌ بی سوادی 
چون
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به ...
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به اطلاع برسونیم که این دوره به صورت جلسه ای در وبلاگ خواهد بود
 اخیرا اخبار زیادی در رابطه با ساخت و توسعه قابلیت پیام رسانی شرکت توئیتر منتشر شده است که گفته می‌شود همانند برنامه iMessage شرکت اپل عمل می‌کند. به گفته منابع قابلیت جدید این برنامه مدتی است که در حال توسعه و آزمایش است به همین دلیل است که تاکنون اخبار زیادی در این باره منتشر شده است. امروز توئیتر در فضای مجازی اعلام کرد که قابلیت استفاده از اموجی در پیام‌های مستقیم قابل استفاده است. لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر برای سیستم‌های iO
درسته که برای گفتن این مطلب دیر شده و دو روز پیش باید میگفتم اما خب دیر گفتن بهتر از هرگز نگفتنه و میگم برای سال بعد ان‌شالله یادمون باشه :)
این که اصل فضیلت نیمه شعبان به شبِ نیمه شعبان هست.
و روز نیمه شعبان عید به حساب نمیاد.
سوء تعبیر نشه، عید به معنای روز با برکت چرا، روز خوبیه ولی عید به معنای روزی خاص و مورد عنایت برای انجام اعمال و مناسک و مستحبات، خیر. 
روز جمعه، عیدتر از روز نیمه شعبانه(البته حضرت هم در روز جمعه متولد شده‌اند)
شما اگر می
امام صادق ع فرمود داناترین مردم بخدا راضی ترین  انها است از خدایعزوجل 3 علی بن الحسین ع فرمود صبر وراضیبودناز خدا سر اطاعت خداست وهر که صبر کند وراضی و از خدا راضی باشد نسبت  بانچه در باره  او حکم فرمایدچه دوست داشته و ناخوش دارد  برای او حکم نکند  جز  انچه خیر او باشد  
خودخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااهی چرا!
خودخواهیه وقتی راهیو که دونفری دارید پیش میرید بعد فقط خودتو ببینی و بیخیال بشی از ادامه راه! 
اگر خسته ای اونم خستست ، اگر متوقف شدی اونم بخاطرت وایساده  چرا از خودت میرونیش!؟  
حتما پیش خودتون فکر میکنید این که خودخواهی نیست! ( باشه نیست)  ولی هست!  دوباره و هزار باره نگاش کن لطفا

هشت ماه با این کتاب ۱۶۰۰ صفحه‌‌ای زندگی کردم، و حال که تمام شده است احساس می‌کنم که چقدر حیف شد که باید وداع کرد! البته دوباره و سه‌باره و چهارباره و حتی پنج‌باره هم می‌خوانمش و شاید با ترجمه‌های مختلف*، امّا برای بار اول خواندن، چیزی دیگر است! 
این اثر آنقدر بزرگ است که چون منی هرگز نمی‌تواند به خود اجازه دهد که با یکبار خواندنش در موردش ابراز نظر کند.
بعد از خواندن بینوایان و حتی در حین ورق زدنش علاقه‌ام به ادبیات شدیدا زیاد شد، منی که
سلام . 
امکان نظر دهی به صورت ناشناس رو در این پست فعال کردم . 
لطفا نظر خودتونو درباره ی من بدهید ؟ چجور ادمی هستم ؟ و یا هر چیزی در باره ی من ؛ نقد یا پیشنهادی :)
مرسی ...
+اگر ناشناس نظر دهی یعنی به من احترام گذاشتی ! و پیشا پیش بخاطر احترامی که به من میزاری ممنونم :)
+تمام مطالب قبلی به حالت "نمایش" در امد !:))

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها